Podmenu:

Chrámová schola

Každé pondělí (kromě letních prázdnin) v 18:45 jsou pravidelné zkoušky ve společenské místnosti arciděkanství.
* * *
Program pro následující období - čas karantény:
Milí zpěváci, teď už je jasné, že si pašije letos nezazpíváme. Ale buďme připraveni. Jak to půjde, tak se sejdeme a připravíme další program, nejspíš Hausmannovu mši a něco navíc.
Tím Vám též přeju radostné (pokud to půjde) a požehnané Velikonoce, i když hodně neobvyklé.
Sejdeme se na první pondělí v 18:45 hned po válce.
* * *
Malá schola zpívá zpravidla vždy o nedělích v 9:00 a slavnostech (pokud připadne slavnost na všední den, tak v 18:00). Navíc zpívá každou neděli (kromě prázdnin) v 8:30 ranní chvály a o slavnostech a významných dnech nešpory podle oznámení.
Kontakt: Jiří VOSÁHLO, tel. 311 211 247, mobil 739 316 301,
e-mail: jiri (tečka) vosahlo (tečka) mb (zavináč) seznam (tečka) cé zet

Hospodine, nestůj daleko. (Žl, 22,20)