Hlavní menu:


Podmenu:



Přehled arciděkanů mladoboleslavských

Přehled ariciděkanů či administrátorů farnosti od 2. sv. války:

Josef Kovář 1941 - 1961
František Urban 1961 - 20.3.1968
Josef Hendrich 1968 - 1983 (kapitulní vikář)
Václav Hlouch 1.7.1983 - 1.7.2005 (kanovník)
Jaroslaw Kuziemko 2005 - 30.9.2005
Józef Szeliga 1.10.2005 - 14.4.2010
Pavol Poláček 15.4.2010 -


Biblický citát na dnešní den
Jak úžasná jsou tvá díla! (Ž 66,3)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |