Hlavní menu:


1. neděle adventní

29.11.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 30. LISTOPADU 2008

· Dnes prožíváme 1. NEDĚLE ADVENTNÍ.

· V týdnu si připomeneme:
- v pondělí je památka sv. Edmunda Kampiána, kněze a mučedníka;
- ve středu je památka sv. Františka Xaverského, kněze;
- ve čtvrtek je památka sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve;
- příští pátek je První pátek v měsíci;
- v sobotu je památka sv. Mikuláše, biskupa;
- příští neděle je 2. NEDĚLE ADVENTNÍ.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 11 804,- Kč.

· V pátek 5. 12., navštíví naší farnost sv. Mikuláš. Setkání s ním se uskuteční bezprostředně po večerní mši sv. která bude výjimečně již v 17:00 hod! Od 16:30 přede mši sv. bude pobožnost k Nejsvětějšímu srdci Páně, protože bude také 1. pátek v měsíci. Všichni, zvláště děti, jste na toto setkání zváni. Je možné také přispět ať už v sakristii nebo na faře na cestu sv. Mikuláši.

· Příští neděli vyjde další číslo farního občasníku. Uzávěrka tohoto čísla bude zítra tedy, v pondělí 1. 12., do večerní mše sv.

· Příští neděli také proběhne v naší farnosti sbírka zimního oblečení a hraček pro uprchlický tábor v Bělé pod Bezdězem. Sbírka bude určena pro věkovou kategorii dětí a mládež. Děti budou moci své dárky předat jako obětní dar při mši sv. v 10:30. Přede mši sv. v 9:00 hod. bude na faře služba k předání dárků od dospělých. Prosíme Vás, aby se jednalo o čisté a použitelné předměty. Vedení tábora má především zájem o obuv, dále o svetry, bundy, rukavice, šály a čepice. Z hraček pak o stolní hry, dětské karty, „Člověče nezlob se“, šachy, Dámu apod.

· Připomínáme, že v sakristii je možné si zakoupit farní kalendář, který je vytvořen z prací našich dětí. Také je možné si objednat i vetší formát velikosti A3. K dispozici jsou také stolní kalendáře na příští rok.

· Jak již bylo hlášeno, naše farnost uskuteční v příštím roce od 19. 2. – 26. 2. poutní zájezd do Svaté Země. Prosíme ty, kteří mají zájem, ať se hlásí co nejdříve u P. Radka Vašinka z důvodu vyřízení všech náležitostí.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM POŽEHNANOU ADVENTNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 113 kB; Ohlášky v pdf., 81 kB


Biblický citát na dnešní den
Všichni k němu přicházeli. (Mk 2,13)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |