1. neděle adventní

01.12.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace pro první adventní týden

OHLÁŠKY 2. PROSINCE 2007

1. Dnes prožíváme 1. NEDĚLI ADVENTNÍ.
  2. V týdnu si připomeneme:
    • V pondělí je Památka sv. Františka Xaverského, kněze.
    • V úterý je Památka sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve.
    • Ve čtvrtek je Památka sv. Mikuláše, biskupa.
    • V pátek je Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve. Zároveň je také První pátek v měsíci.
    • V sobotu je Slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU – doporučený svátek.
  3. Příští neděle je 2. NEDĚLE ADVENTNÍ.
  4. Sbírka z minulé neděle vynesla 9 174,-
  5. Vyšlo nové číslo farního občasníku, ve kterém mimo jiné naleznete také rozpis vánočních bohoslužeb v Mladé Boleslavi a okolí.
  6. Od zítřka, tedy od 3. 12. budou všechny bohoslužby (ranní i večerní) ve všední dny v kostele sv. Jana Nepomuckého! Nedělní program bohoslužeb bude následující: Mše sv. v 9:00 hod. a v 10:30 hod. budou v arciděkanském kostele Nanebevzetí Panny Marie a večerní mše sv. v 18:00 hod. bude v kostele sv. Jana Nepomuckého.
  7. Křesťanská akademie Vás zve na autorské čtení z díla Terezy BRDEČKOVÉ (Slepé mapy) s hudbou Jiřího DĚDEČKA. To se uskuteční v úterý 4. 12., od 19:00 hod., v Husově ulici v modlitebně církve evangelické.
  8. I do naší farnosti zavítá ve středu, tedy 5. 12., v předvečer svého svátku sv. Mikuláš. A to po večerní mši sv., která bude výjimečně už v 17:00 hod.! Srdečně zveme všechny, zvláště pak děti na toto setkání.
  9. V pátek 7. 12. se od 17:00 hod. uskuteční další ministrantská schůzka.
  10. Nadační fond NOVÁ ŠANCE pořádá benefiční koncert vánoční hudby a poezie. Koncert se uskuteční v neděli 9. 12., od 16:00 hod., v kostele sv. Jana Nepomuckého. Na programu spolu s vánoční poezií zazní díla klasiků, české pastorely a koledy. Cena vstupného je 100 Kč. Výtěžek koncertu bude věnován na protidrogovou prevenci.
  11. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou adventní neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v doc., 112 kB; Ohlášky v pdf., 170 kB

Doufej v Boha. (Žl 27,14)