Hlavní menu:


1. neděle postní

09.02.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace...

OHLÁŠKY 10. ÚNORA 2008

1. Dnes prožíváme 1. NEDĚLI POSTNÍ.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je výročí 15O let od zjevení Panny Marie v Lurdech. Je to také Světový den nemocných.

3. Příští neděle je 2. NEDĚLE POSTNÍ.

4. Bohoslužby v příštím týdnu jsou v pravidelném pořadu.

5. O 2. neděli postní při všech bohoslužbách, kromě mše sv. se zaměřením pro děti bude udělována svátost pomazání nemocných. Přijmout tuto svátost se doporučuje osobám starším 60-ti let, těm kdo jsou vážně nemocní nebo před závažnou operací. Je dobré vykonat si před přijetím této svátosti také svátost smíření.

6. Připomínáme, že každý pátek, po celou dobu postní, probíhají pobožnosti křížové cesty vždy od 17:15 v arciděkanském kostele NPM a po ní pak od 18:00 hod. následuje mše sv.

7. Příští pátek, tedy 15. 2., se od 16:30 uskuteční další ministrantská schůzka.

8. Sbírka z minulé neděle vynesla 9 157 ,-

9. Bohoslovci českých diecézí zvou mladé muže ve věku od 15-ti let na POSTNÍ VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ, které se uskuteční ve dnech 29. 2. – 2. 3. 2008. v Arcibiskupském semináři. Setkání je určeno všem, kteří hledají svou životní cestu a chtějí prohloubit svůj vztah s Bohem.

10. Jak již bylo oznámeno minule, ve dnech 1. a 2. března proběhnou v naší farnosti volby do farní rady. Do zítřka, tedy 11. 2. do večerní mše sv. je poslední příležitost, kdy může každý farník starší 16-ti let vyplněním nominačního lístku navrhovat kandidáty. Nominační lístek doplňte svým jménem a podpisem a předejte členům volební komise, tedy paní Zdence Novákové, Ing. Václavovi Němcovi, Pavlu Vosáhlovi nebo nám duchovním. Bližší informace o průběhu voleb jsou ve vývěsce.

11. Děkujeme Vám za vaší přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem požehnanou neděli i celý následující týden!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 70 kB


Biblický citát na dnešní den
Mladé víno do nových měchů. (Mk 2,22)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |