11. neděle v liturgickém mezidobí

12.06.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 13 .června 2010

1. Dnes slavíme 11. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V tomto týdnu nás čekají tyto slavnosti a památky:
Úterý: sv. Víta, mučedníka
Pátek: sv. Jana Nepom. Neumanna

3. Příští neděle je 12. v liturgickém mezidobí.

4. Ve středu je od 19:15 jednání farní rady na faře.

5. V pátek bude ministrantská schůzka – v 17:15 v arciděkanském kostele.

6. V sobotu uvítáme farníky z partnerského německého města Dieburg. Mši sv. v 18:00 hod. budeme slavit s nimi společně.

7. V zákristii se přihlašujte na autobus, který pojede do Litoměřic na svěcení jáhna Kamila nebo do Hodkovic na jeho primici.

8. Příští neděli bude sbírka určena na bohoslovce.

9. Svatební oznámení: Martin Bedecs, ročník 1981, narozen v Mladé Boleslavi, syn Alžběty a Jana Bedecsových; a Monika Sumper, ročník 1980, narozena v Jelenie Góre, dcera Stefanie a Janusze Sumper, si udělí svátost manželství.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Vzpomeňme v modlitbě na tyto snoubence.

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden!

Ke stažení: ohlasky-11.-nedele-v-mezidobi.doc, 110 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)