12. neděle v liturgickém mezidobí

19.06.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 20. června 2010

1. Dnes slavíme 12. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V tomto týdnu nás čekají tyto slavnosti a památky:
Pondělí: Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
Úterý: sv. Jana Fishera, biskupa, a Tomáše Mora, mučedníků
Čtvrtek: Slavnost Narození Jana Křtitele

3. Příští neděle je 13. v liturgickém mezidobí. Příští neděli nebude mše sv. v 10:30 hod! Nebudou ani ranní chvály.

4. Ve středu bude biblická hodina od 19:00 na faře.

5. Ministrantské schůzky až do ohlášení dočasně nebudou.

6. V zákristii se přihlašujte na autobus, který pojede do Litoměřic na kněžské svěcení jáhna Kamila (sobota 26. 6.) nebo do Hodkovic na jeho primici (27. 6.).

7. Svatební oznámení: Martin Bedecs, ročník 1981, narozen v Mladé Boleslavi, syn Alžběty a Jana Bedecsových; a Monika Sumper, ročník 1980, narozena v Jelenie Góre, dcera Stefanie a Janusze Sumper, si udělí svátost manželství.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Vzpomeňme v modlitbě na tyto snoubence.

8. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary. Dnešní sbírka je věnována na bohoslovce.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden!

Ke stažení: ohlasky-12.-nedele-v-liturgickem-mezidobi.doc, 110 kB

O čem to rozmlouváte? (Lk 24,17)