14. neděle v mezidobí

03.07.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 4. července 2010

1. Dnes slavíme 14. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V tomto týdnu nás čekají tyto slavnosti a památky:
Pondělí: Slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy, hlavních patronů Moravy (doporučený svátek)
Úterý: sv. Marie Gorettiové, panny a mučednice
Pátek: sv. Augustina Žao Ronga, kněze a druhů, mučedníků

3. Příští neděle je 15. v liturgickém mezidobí.

4. Svatební oznámení: Martin Bedecs, ročník 1981, narozen v Mladé Boleslavi, syn Alžběty a Jana Bedecsových; a Monika Sumper, ročník 1980, narozena v Jelenie Góre, dcera Stefanie a Janusze Sumper, si udělí svátost manželství.
Rovněž Milan Bouda nar. 2. 10. 1973 v Litoměřicích, syn Marie a Pavla Boudových; a Eva Demčišáková, nar. 26. 3. 1984 v Michalovcích, dcera Jozefa a Aleny Demčišákových si udělí 17. 7. 2010 svátost manželství.
Dále také Peter Kúdela, nar. 9. 9. 1981 v Žiaru nad Hronom, syn Mariána a Magdy Kúdelových; a Helena Tachezyová, nar. 4. 7. 1973 v Kladně, dcera Františka a Věry Tachezyových uzavřou v tento den církevní sňatek.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Vzpomeňme v modlitbě na tyto snoubence.

5. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden!

Ke stažení: ohlasky-14.-nedele-v-mezidobi.doc, 111 kB

Hospodin přeje dobro. (Ž 85,13)