Hlavní menu:


18. neděle v mezidobí

31.07.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 1. srpna 2010

1. Dnes slavíme 18. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Pondělí: sv. Eusebia z Vercelli, biskupa
Středa: Památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze
Čtvrtek: Zasvěcení baziliky Panny Marie
Pátek: Svátek Proměnění Páně
Sobota: sv. Sixta II, papeže a druhů mučedníků; Sv. Kajetána, kněze

3. Příští neděle je 19. v liturgickém mezidobí.

4. Na sobotu 14. srpna (za dva týdny) se znovu připravuje poutní slavnost ke cti Panny Marie Nanebevzaté v Solci u Kněžmosta. kostel bude otevřený od 13. hod, růženec od 13:30, od 14. hod. bude mariánská hodinka, od 15. hod. pak vše završuje mše sv. Bližší informace na faře nebo u MUDr. Jana Tomana.

5. Rovněž v našem kostele bude za dva týdny poutní slavnost Panny Marie Nanebevzaté. Již dopředu oznamujeme, že v sobotu 14. srpna bude večerní mše sv. (18:00) v arciděkanském kostele. Jako součástí vigilie slavnosti bude růženec od 17:00 hod. a zpívané nešpory v 17:30. Na druhý den budou mariánské ranní chvály od 8:30.

6. Ve spojitosti s blížící se poutní slavností je třeba naše kostely připravit také pořádným úklidem. Kdo byste mohli pomoci, přijďte tuto sobotu v 8:30 do arciděkanského kostela. Čím více nás bude, tím rychleji bude úklid hotov.

7. Tento pátek je prvním pátkem v měsíci.

8. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující prázdninový týden!

Ke stažení: ohlasky-18.-nedele-v-mezidobi.doc, 110 kB


Biblický citát na dnešní den
Zpod trůnu Beránka vytékala řeka živé vody. (Zj 22:1)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |