18. neděle v mezidobí

04.08.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 5. srpna 2012

Dnes slavíme 18. v mezidobí.
Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Svátek Proměnění Páně
Úterý: Sv. Sixta II., papeže, a druhů, mučedníků
Středa: Památka sv. Dominika, kněze
Čtvrtek: Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy
Pátek: Svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka
Sobota: Památka sv. Kláry, panny
Příští neděle: 19. v mezidobí

1. Platí prázdninový pořad bohoslužeb (viz nástěnka)

2. Tento týden mše sv. v pečovatelském domě BUDE.

3. V neděli 12. srpna (příští neděle) jste srdečně zváni na oslavu 20. výročí vzniku Charity v Sobotce. Mše sv. s o. biskupem Janem Baxantem začíná v 10:00 hod., následuje dechová hudba k dobré náladě při domácích koláčcích, stánková prezentace činností místní charity, přednáška Bc. Jany Červinkové o potřebách seniorů a také od 15hod. benefiční koncert duchovní hudby. Na harfu hraje Zdislava Melicharová, na flétnu Michaela Petrová a doprovodí na varhany Adam Melichar. Podrobnosti na plakátku před arciděkanským kostelem.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Přejeme požehnanou neděli a hezké prázdniny.

Ke stažení: 18.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 26 kB

Poslední budou prvními. (Mt 20,16)