Hlavní menu:


19. neděle v mezidobí

11.08.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Farní ohlášky z neděle 12. srpna 2012

Dnes slavíme 19. v mezidobí.
Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Sv. Ponciána, papeže a Hippolita, kněze, mučedníků
Úterý: Památka sv. Maxmiliána Marie Kolbeho, kněze a mučedníka
Středa: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie – doporučený svátek
Čtvrtek: Sv. Štěpána Uherského
Příští neděle: poutní titulární slavnost našeho kostela Nanebevzetí Panny Marie

1. Platí prázdninový pořad bohoslužeb (viz nástěnka)

2. Ve středu slavíme v našem kostele Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. Mše sv. budou ráno v 7:30 a večer v 18:00, obě v arciděkanském kostele.

3. Na vývěsce je možné se dočíst o poutích v našem okolí.

4. Tento týden mše sv. v pečovatelském domě NEBUDE.

5. V úterý odjíždí mládež z celé republiky do Žďáru nad Sázavou, prosíme o modlitby za mládež všech diecézí. (Modlitbu je možné si vzít na stolečku v kostele) V sobotu se tamtéž zároveň koná celostátní setkání rodin. Zveme tedy všechny rodiny k účasti. Informace na internetu. Na setkání rodin není třeba se nijak přihlašovat.

6. Tuto sobotu přijede na vlakové nádraží do MB z Diakonie Broumov vagon, kde budou v čase od 9.h. do 17.h. odebírat letní i zimní oblečení, použitelné boty, plyšové hračky ad. Bližší Info na nástěnce.

7. Na stolečku v kostele se nachází přihlášky na náboženství na letošní školní rok. Prosíme rodiče, aby dohlédli na správné zapsání potřebných údajů. Zapisujte se již ode dneška. Náboženství se začne vyučovat 12. září. Pamatujme na to, že náboženství není jen jakýsi kroužek, ale potřebné vzdělávání ve víře, jakož i zažívání společenství víry s vrstevníky.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.
Přejeme požehnanou neděli a hezké prázdniny.

Ke stažení: 19.-nedele-v-mezidobi-3.doc, 28 kB


Biblický citát na dnešní den
Co mi může udělat člověk? (Ž 56,12)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |