19. neděle v mezidobí

09.08.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Ohlášky

OHLÁŠKY 10. SRPNA 2008

· Dnes prožíváme 19. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

· V týdnu si připomeneme:
- v pondělí je památka sv. Kláry, panny;
- v úterý je památka sv. Jany Františky de Chantal, řeholnice;
- ve středu je památka sv. Poncia, papeže a Hippolyta, kněze, mučedníků;
- ve čtvrtek je památka sv. Maxmiliána Marie Kolbeho, kněze a mučedníka;
- v pátek je Slavnost NANEBEVZETÍ PANNY MARIE, v naší farnosti oslavíme tuto slavnost v neděli;
- Příští neděle je 20. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, u nás přenesená poutní slavnost.

· V týdnu bude následující pořad bohoslužeb: v pátek bude ranní i večerní mše sv. v arciděk. kostele Nanebevzetí Panny Marie. Od 17:00 bude v arciděk. kostele modlitba růžence a po ní budou následovat slavnostní nešpory. Od 18:00 pak mše sv. k Panně Marii. Po mši sv. bude ještě kompletář. V ostatní dny bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 7 124,- Kč.

· Naše farnost uspořádá poutní zájezd do mariánského kostela v Solci u Kněžmosta, a to v sobotu 16. srpna. Hlavním celebrantem bude biskup Mons. Josef Koukl. Odjezd autobusu z Komenského nám. bude ve 12:30, návrat do 17 hod. Prosíme zájemce, aby se hlásili v sakristii nebo na faře do úterý. Zatím je přihlášen jen jeden zájemce! Pokud se nepřihlásí více lidí, bude společný autobus zrušen.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 109 kB; Ohlášky v pdf., 77 kB

Bůh pro mě dokončí, co začal. (Žl 138,8)