2. neděle adventní

06.12.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 7. PROSINCE 2008

· Dnes prožíváme 2. NEDĚLE ADVENTNÍ.

· V týdnu si připomeneme:
- v pondělí je slavnost PANNY MARIE, POČATÉ BEZ POSKVRNY PRVOTNÍHO HŘÍCHU – doporučený svátek;
- ve čtvrtek je památka sv. Damasa I., papeže;
- v pátek je památka Panny Marie Guadalupské;
- v sobotu je památka sv. Lucie, panny a mučednice;
- příští neděle je 3. NEDĚLE ADVENTNÍ.
· Sbírka z minulé neděle vynesla: 13 001,- Kč.

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb. Výjimkou bude 8. 12., tedy pondělní slavnost Panny Marie. Slavnostní nešpory od 17:30 a večerní mše sv. od 18:00 hod. bude v arciděkanské kostele NPM. Hlavním celebrantem bude generální vikář Mons. Karel Havelka. Modlitba sv. růžence bude od 17:00 hod.

· V úterý 9. 12. proběhne na faře od 19:00 hod. organizační schůzka týkající se přípravy Tříkrálové sbírky. Ti z vás, kdo byste se chtěli zapojit do pomoci s přípravou a organizací jste na tuto schůzku srdečně zváni!

· Ve středu 10. 12. bude na faře od 19:00 hod. další setkání nad Biblí.

· Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi vás zve na přednášku
doc. MUDr. Petra Hacha s názvem: KLONOVÁNÍ – PROČ ANO, PROČ NE. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 11. 12. od 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické v Husově ulici.

· V pátek 12. 12. proběhne v kostele sv. Jana Nepomuckého od 17:00 další ministrantská schůzka.

· Vyšlo nové číslo farního občasníku, které je k dispozici vzadu na stolečku. Součástí občasníku je také rozpis vánočních bohoslužeb v Mladé Boleslavi a okolí.

· Připomínáme, že v sakristii je možné si zakoupit farní kalendář, který je vytvořen z prací našich dětí. Také je možné si objednat i vetší formát velikosti A3. K dispozici jsou také stolní kalendáře na příští rok.

· Do 22. 12. je stále se možné přihlašovat na farní pouť do Svaté země, která bude příští rok od 19. 2. – 26. 2.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM POŽEHNANOU ADVENTNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN

Ke stažení: Ohlášky v doc., 114 kB; Ohlášky v pdf., 80 kB

Spravedlivý bude žít z víry. (Řím 1,17)