2. neděle adventní

03.12.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 4. prosince 2011

1. Dnes slavíme 2. neděli adventní.
2. Tento týden slavíme tyto církevní památky a slavnosti:
Úterý: Sv. Mikuláše, biskupa
Středa: Památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
Čtvrtek: Slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu – doporučený svátek.

Příští neděle je 3. neděle adventní

3. Platí zimní pořad bohoslužeb: všechny večerní mše sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého. V arciděkanském kostele budou pouze nedělní dopolední mše sv.

4. V pondělí bude mše sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého výjimečně už v 17:00, růženec v 16:30. Po mši sv. děti přivítají sv. Mikuláše.

5. Ve středu se od 16:00 v Kulturním středisku Svět koná přednáška na téma: Vánoce - jeden z nejvýznamnějších svátků, přednáší P. Jan Nepomuk Jiřiště, farář z Bělé p. Bezdězem.

6. Ve čtvrtek – na Slavnost Neposkvr. početí Panny Marie, bude mše sv. ráno v 7:30 v kostele sv. Jana Nepomuckého. Večer potom v arciděkanském kostele růženec v 17:00, nešpory v 17:30 a mše sv. v 18:00.

7. V sobotu se koná v naší farnosti duchovní obnova. Téma: Advent Mariin a Advent můj. Začátek hl. programu v 10:00 hod. Podrobnosti na plakátku.*

8. Začínáme již chystat tříkrálovou sbírku. Kdo byste se chtěl zapojit, prosím, už během adventu se zapište do konkrétní skupinky na konkrétní datum – jak vedoucí skupinek (nad 15 let), tak i děti tvořící 3 krále. Kostýmy budou k dispozici na faře. Zapisujte se na nástěnku v arciděkanském kostele (vpravo vpředu).

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: 2.-nedele-adventni.doc, 27 kB

Nebeské království je jako kvas. (Mt 13,33)