2. neděle adventní

08.12.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Dnes slavíme 2. neděle adventní.
Památky tohoto týdne:
Úterý: Sv. Damana I., papeže
Středa: Panny Marie Guadalupské
Čtvrtek: Památka sv. Lucie, panny a mučednice
Pátek: Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
Příští neděle: 3. neděle adventní - Gaudete.

1. Dnes bude poutní mše sv. ve Vinci – v kostele sv. Mikuláše v 15:00. Start pro případné pěší poutníky v 13:45 od fary.

2. Ve středu se koná Setkání seniorů – s o. Pavlem. Začátek na faře v 19:00.

3. V sobotu v kostele sv. Jana Nepomuckého se v 8:00 hod. bude konat rorátní mše sv.

4. Již se také připravuje průběh tříkrálové sbírky. Prosíme rodiče, aby své děti přihlásili na konkrétní datum, kdy budou moci chodit po tříkrálové koledě. Zápis probíhá na tabuli u oltáře sv. Josefa. Výtěžek letošní sbírky bude z velké části věnován na realizaci projektu nového domova pro seniory s alsheimerovou chorobou v Chotětově.

5. Prosíme také starší 15 let, aby pomohli s tříkrálovou sbírkou jako doprovod dětských skupinek tří králů. Prosíme, hlaste se u Moniky, Kamila nebo paní Vosáhlové a zapište se taktéž na tabuli – na konkrétní datum.

6. V zákristii je možné ještě si zakoupit stolní kalendáře na příští rok, také vánoční pohledy.

7. V pátek se bude konat mimořádná zkouška chrámové scholy na faře v 18:45.

8. Příští neděli bude také mše sv. v 14:00 podle předkoncilní formy liturgie.

9. Farní a ekumenický ples se bude konat v sobotu 12.1. Vstupenky se zatím ještě neprodávají.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Přejeme hezkou neděli a požehnaný advent!

Ke stažení: 2.-nedele-adventni-1.doc, 31 kB

Bůh pro mě dokončí, co začal. (Žl 138,8)