2. neděle po Narození Páně

03.01.2009, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní info

OHLÁŠKY 4. LEDNA 2008

· Dnes prožíváme 2. NEDĚLI PO NAROZENÍ PÁNĚ.

· V týdnu si připomeneme:
· V úterý je Slavnost ZJEVENÍ PÁNĚ – doporučený svátek.
· Ve středu je Památka sv. Rajmunda z Penafortu, kněze.
· Příští neděli je SVÁTEK KŘTU PÁNĚ. Končí vánoční doba.

· Sbírky z vánočních svátků:
- Štědrý den: 12 793,-
- Boží hod vánoční: 13 862,-
- Svatoštěpánská sbírka na potřeby diecéze: 6 574,-
- Minulá neděle – svátek sv. Rodiny: 10 320,-
- Nový rok – Slavnost Matky Boží, Panny Marie: 8 425,-

· Bohoslužby v příštím týdnu budou v pravidelném pořadu. V úterý o slavnosti Zjevení Páně bude navíc i ranní mše sv. V 17:00 začne modlitba sv. růžence, od 17:30 večerní chvály ze slavnosti a v 18:00 mše sv., při níž bude požehnána voda, kadidlo a křída. Vše se uskuteční v kostele sv. Jana Nepomuckého.

· V pondělí se od 19:00 hod. uskuteční na faře organizační schůzka týkající se ekumenického plesu. Kdo z Vás byste se chtěli zapojit, jste srdečně zváni.

· V úterý proběhne od 19:00 hod. na faře organizační schůzka „Tříkrálové sbírky“. Prosíme všechny asistenty, kteří budou jako doprovod skupinek dětí, aby na tuto schůzku přišli.

· O příštím víkendu proběhne v našem městě „Tříkrálová sbírka“, kterou organizuje farní charita. I po všech nedělních bohoslužbách budou k dispozici kasičky, do kterých bude možnost přispět. Výtěžek ze sbírky poputuje do charitního domova v Libošovicích. V pátek, od 15:00 hod. proběhne v kostele sv. Jana Nepomuckého žehnání koledníkům před vysláním.

· V sobotu 10. 1. bude od 19:00 hod. v kostele sv. Jana Nepomuckého mše sv. v polském jazyce.

· Jak již bylo hlášeno minule, 24. 1. 2009, na závěr týdne modliteb za jednotu křesťanů, se uskuteční v kulturním středisku SVĚ III. ekumenicky reprezentační ples, na který jste všichni srdečně zváni. Budeme také rádi za vaše příspěvky do tomboly!

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou vánoční neděli!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 114 kB; Ohlášky v pdf., 81 kB

Doufej v Boha. (Žl 27,14)