2. neděle postní

03.03.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 4. března 2012

1. Dnes je 2. neděle postní.
Příští neděle je 3. postní.

2. Na stolku vzadu je možné si domů odnést ještě další postní kasičky.

3. V muzeu na mladoboleslavském hradě se v těchto dnech koná výstava s názvem POUTNÍČE, ZDE CHVÍLI STŮJ. Jedná se o výstavu fotografií drobných sakrálních památek na Mladoboleslavsku (Božích muk, křížů, plastik atd.) s informativními texty a dalšími dokumenty. Výstava potrvá do 18. března.

4. Blíží se nám také farní postní duchovní obnova, bude se konat v sobotu 17.3.

5. I letos se připravovalo na přijetí křtu několik dospělých. Jejich představení farnosti a také všechny obřady, jimiž se připravují při mši sv. na svůj křest během postní doby, se konají při nedělních večerních bohoslužbách. Pamatujme na tyto katechumenky ve svých modlitbách.

6. Tento pátek již bude křížová cesta v arciděkanském kostele (17:15), rovněž i mše sv. (v 18:00)

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary finanční či věcné.
Přejeme vám všem radostnou a ničím a nikým nerušenou neděli!

Ke stažení: 2.-nedele-postni-2.doc, 26 kB

Duch pravdy vás uvede do celé pravdy. (Jan 16,13)