Hlavní menu:


2. neděle postní

16.02.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 17. ÚNORA 2008

1. Dnes prožíváme 2. NEDĚLI POSTNÍ.

2. V týdnu si připomeneme:
· V pátek je Svátek Stolce sv. Petra, apoštola.

3. Příští neděle je 3. NEDĚLE POSTNÍ.

4. Bohoslužby v příštím týdnu jsou v pravidelném pořadu.

5. Sbírka z minulé neděle vynesla 9 335,-

6. Příští neděli, tedy 24. 2., se uskuteční pravidelná každoroční sbírka nazvaná „Svatopetrský haléř“.

7. Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi si Vás dovoluje pozvat na přednášku Mgr. Jana Duse ThD., s názvem: Novozákonní apokryfy. Přednáška se uskuteční v úterý 20. 2. 2008, od 19:00 hod., v modlitebně sboru Československé církve evangelické, v Husově ulici. Více informací naleznete ve vývěsce.

8. Vyšlo nové číslo postního farního občasníku, kde naleznete mimo jiné speciální přílohu o průběhu voleb do farní rady v naší farnosti a také seznam kandidátů. V občasníku jsou tiskové chyby, tímto se Vám chceme omluvit.

9. Volby do nové farní rady proběhnou 1. a 2. března, tedy za dva týdny. Chtěli bychom Vám už dnes představit jednotlivé kandidáty, kterým pak můžete dát své hlasy (Představení jednotlivých kandidátů). Pokyny pro samotnou volbu budou oznámeny příští neděli. Prosíme Vás také, abyste volbu nové farní rady, která se týká celé naší farní rodiny, předkládali Bohu ve svých osobních modlitbách.

10. Děkujeme Vám za vaší přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem požehnanou postní neděli i celý následující týden!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 81 kB


Biblický citát na dnešní den
Co mi může udělat člověk? (Ž 56,12)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |