2. neděle vánoční

04.01.2014, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 5. ledna 2014

Dnes slavíme 2. neděli vánoční.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Slavnost Zjevení Páně - doporučený svátek. (svěcení vody, kadidla a křídy)
- Mše sv. ráno v 7:30 v kostele sv. Jana Nepomuckého. V 17:00 modlitba růžence, v 17:30 zpívané nešpory, v 18:00 mše sv. v arciděkanském kostele.

Úterý: Sv. Rajmunda z Penafortu, kněze
Příští neděle: Svátek křtu Páně (poslední neděle vánoční).

1. V souvislosti s personálními změnami v naší farnosti začne už od tohoto úterý pozměněný pořad bohoslužeb, jaký známe z letních prázdnin:

Sobota a neděle: zůstává beze změn
Pondělí, středa, pátek: mše sv. jen v 18:00
Úterý a čtvrtek: mše sv. jen v 7:30

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční Biblická hodina. Všichni jste srdečně zváni.

3. Prosíme děti i vedoucí (od 15 let), aby se zapisovali na Tříkrálovou sbírku – na nástěnce v arciděkanském kostele vepředu vpravo. Tříkrálová sbírka je již tento týden!!! V neděli pak bude možné přispět i zde v kostele.

4. Tento týden bude náboženství, během nějž se bude koledovat, proto se trochu prodlouží.

5. V pátek je další příprava na biřmování, v 19:00 na faře.

6. Po domluvě s o.Pavlem nebo o.Kamilem je možné si nechat požehnat dům či byt.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné či květinové a jiné dary.
Přejeme vám všem dobré prožití posledního týdne vánočního!

Ke stažení: 2.-nedele-vanocni.doc, 31 kB

Neboj se, já jsem tvůj štít. (Gn 15,1)