2. neděle velikonoční

10.04.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 11. března 2010

1. Dnes slavíme 2. neděle velikonoční – neděli Božího milosrdenství.

2. Sbírka z minulé neděle vynesla 13 822,- Kč, z Velikonočního pondělí 4 850,- Kč.

3. Příští neděle je 3. velikonoční. Při každé mši sv. (tj. v 9:00, 10:30 i v 18:00) tento den přivítáme našeho nového pana faráře – P. Pavola Poláčka.

4. V úterý od 17:00 hod. se koná v městské knihovně beseda o Izraeli. Besedu povede Mgr. Michal Krchňák, překladatel Českého studijního překladu Bible, bude vyprávět o Izraeli a své vyprávění doprovázet promítáním fotografií. Součástí besedy bude ochutnávka židovské kuchyně.

5. Ve středu bude biblická hodina. Začátek v 19:00 hod. na faře. Všichni jste srdečně zvaní.

6. V pátek pořádá Mateřské centrum v Zálužanské ulici přednášku na téma Páter Pio. Přednášku povede otec Radek od 10:00 hodin.

7. Kdo ještě nedonesl postní kasičky, do kterých jste po dobu postní skládali almužnu pro potřebné, může je donést ještě do zítřka. Nezapomeňte na spodní straně kasičky označit nebo napsat účel, na který má být almužna věnována.

8. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou dobu velikonoční!

Ke stažení: ; ohlasky-2.-nedele-velikonocni.doc, 110 kB

Hle, váš Bůh! (Iz 40,9)