2. neděle velikonoční - neděle Božího milosrdenství

29.03.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 30. BŘEZNA 2008

1. Dnes prožíváme 2. NEDĚLI VELIKONOČNÍ (Neděle Božího milosrdenství).

2. V týdnu si připomeneme:
· V pondělí je SLAVNOST ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ
· Ve středu je Památka sv. Františka z Pauly, poustevníka.
· V pátek je Památka sv. Isidora, biskupa a učitele církve. Je také První pátek v měsíci.
· V sobotu je Památka sv. Vincence Ferrerského, kněze.

3. Příští neděli je 3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ.

4. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

5. Sbírka na Boží Hod velikonoční vynesla 12 223,- a na Velikonoční pondělí
7 774,-

6. Dnes bude oficiálně jmenovaná nová farní rada a její první zasedání se uskuteční ve čtvrtek 3. dubna od 19:15 hod. na faře.

7. Příští neděli se po mši sv. pro děti uskuteční první krátká informativní schůzka rodičů, jejichž děti se připravují na 1. svaté přijímání.

8. I v letošním roce se uskuteční od 16. – 23. srpna farní tábor pro děti. Prosíme rodiče o předběžné přihlášení svých dětí v sakristii nebo na faře.

9. Ve dnech 18. – 20. 7. 2008 se na Velehradě uskuteční setkání české a slovenské mládeže. Jeho smyslem je umožnit mladým lidem oslavu Světových dnů mládeže, které se konají v Sydney. Na Velehradě by se mělo podle předběžných odhadů setkat asi 10 tis. mladých lidí. Setkání budou předcházet také doprovodné aktivity, které mají pomoci k vzájemnému poznání a propojení mládeže z Česka a Slovenska. K podpoře tohoto setkání na Velehradě, přítomnosti naši národní delegace na Světových dnech mládeže v Sydney a podpoře pastorace mládeže bude pořádána veřejná sbírka podobně jako v loňském roce před setkáním mladých v Táboře. Sbírka bude realizována prodejem kartiček v hodnotě 50 Kč. Více informací týkajících se této akce je možné získat na centru pro mládež nebo na sekci pro mládež pří ČBK.

10. Děkujeme Vám také za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU VELIKONOČNÍ NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 111 kB; Ohlášky v pdf., 76 kB

Hle, váš Bůh! (Iz 40,9)