20. neděle v mezidobí

16.08.2008, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 17. SRPNA 2008

· Dnes prožíváme 20. NEDĚLI V MEZIDOBÍ a zároveň v naší farnosti přenesenou poutní slavnost NANEBEVZETÍ PANNY MARIE.

· V týdnu si připomeneme:
- v úterý je památka sv. Jana Eudese, kněze;
- ve středu je památka sv. Bernarda, opata a učitele církve;
- ve čtvrtek je památka sv. Pia X., papeže;
- v pátek je památka Panny Marie Královny;
- v sobotu je památka sv. Růženy z Limy, panny;
- příští neděle je 21. NEDĚLE V MEZIDOBÍ.

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 9 177,- Kč.

· S blížícím se koncem prázdnin se blíží také konec dětské výtvarné soutěže pro farní kalendář na příští rok. Připomínáme, že témata jsou ze života Pána Ježíše. Své obrázky mohou děti odevzdávat v kostele nebo na faře.

· Dnes o poutní slavnosti se také sluší poděkovat Vám všem kdo se aktivně zapojujete do života naší farnosti. Ať už zpěvem ve sboru, ministrováním, výukou náboženství a práci s dětmi, úklidem, peněžními, květinovými či jinými věcnými dary, za vaši pomoc při organizování farních akcí i účast na nich a nemalý dík patří Vám všem kdo se za naší farnost modlíte a přinášíte oběti. Vám všem ať Pán žehná a bohatě Vás odmění!

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 72 kB

Bůh mnoho odpouští. (Iz 55,7)