21. neděle v liturgickém mezidobí

23.08.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 22. srpna 2010

1. Dnes slavíme 21. neděli v liturgickém mezidobí

2. V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Pondělí: Sv. Růženy z Limy, panny
Úterý: Svátek sv. Bartoloměje, apoštola
Středa: Sv. Josefa Kalasanského, kněze
Pátek: Památka sv. Moniky
Sobota: Památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

3. Příští neděle je 22. v liturgickém mezidobí.

4. Příští neděle je poslední prázdninová. Děti a učitelé se už pomalu chystají do školy, a tak si příští týden vezměte s sebou vaše školní aktovky, brašny, batohy či penály a při mši sv. v 10:30 je budeme žehnat.

5. Měsíc září také zahájíme tradiční mší sv. v přírodě – a to první sobotu v měsíci. (4.9., od 10:00hod.) Pro rodiny s dětmi budou tak jako loni připraveny rozličné hry. Místem setkání a mše sv. budou letos skály u Branžeže. Podrobné informace jsou na nástěnce.

6. U bočního vchodu ať se děti předběžně zapisují na náboženství.

7. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující poslední prázdninový týden!

Ke stažení: ohlasky-21.-nedele-v-mezidobi.doc, 110 kB

Doufej v Boha. (Žl 27,14)