21. neděle v mezidobí

20.08.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 21. srpna 2011

1. Dnes slavíme 21. neděli v liturgickém mezidobí.
2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:
Pondělí: Památka Panny Marie Královny
Úterý: Sv. Růženy z Limy, panny
Středa: Svátek sv. Bartoloměje, apoštola
Čtvrtek: Sv. Ludvíka
Sobota: Památka s. Moniky

3. Příští neděle je 22. v liturgickém mezidobí. Příští neděle bude mše sv. ve Vinci. Při mši sv. v 10:30 budeme v arciděkanském kostele žehnat školní aktovky a brašny žáků a učitelů.

4. Jsou už k dispozici Videa z biřmování. Kdo si je objednal, můžete si je zakoupit u Mirka Elsnera jun. Informace v zákristii.

5. V sobotu 3. 9. se uskuteční tradiční mše sv. v přírodě pro rodiče s dětmi. Zahájíme takto školní rok u obce Skokovy a na Mnichovohradišťsku společným setkáním, sobotní mší sv. a také lanovými a lezeckými hrami dětí pod dozorem zkušeného vedoucího. Celý program začíná v 10:00 mší sv. Na místo je třeba se dostat např. autem a poté pěšky. V případě ošklivého počasí vše odpadá (Info na internetu a na nástěnce).

6. Na stolečku vzadu se nachází přihláška dětí na náboženství v nadcházejícím školním roce. Prosíme všechny rodiče, aby všechny své děti přihlásili; a to nejpozději do 11. září. Náboženství se bude vyučovat podle věku v několika kategoriích.

7. Tuto sobotu se uskuteční na faře další setkání rodin. Zvány jsou všechny rodiny s dětmi ke společné modlitbě i popovídání při čaji. Začátek v 10:00hod.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli a hezký zbytek prázdnin!

Ke stažení: 21.-nedele-v-mezidobi.doc, 112 kB

Duch svatý vás poučí. (Lk 12,12)