21. neděle v mezidobí

24.08.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 25. srpna 2013

Dnes slavíme 21. neděle v mezidobí. Dnes bude také ještě mše sv. ve Vinci v 15hod.
Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Sv. Josefa Kalasanského, kněze
Úterý: Památka sv. Moniky
Středa: Památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve
Čtvrtek: Památka Umučení sv. Jana Křtitele
Příští neděle: 22. neděle v mezidobí.

1. Tento týden bude mše sv. v pečovatelském domě.

2. Na stolku jsou připraveny přihlášky na náboženství pro děti a přihlášky ke svátosti biřmování. Náboženství pro děti se začne vyučovat až od 10. září.

3. Příští neděli (1. září) v 10:30 hod. se budou žehnat při mši sv. školní aktovky, brašny a pomůcky. Přineste je před začátkem mše sv. sem dopředu pod kazatelnu. Zároveň tento den proběhne po mši sv. domluva na přípravu ke mši sv. na následující neděli, kdy při mši sv. v 10:30 poděkujeme Pánu Bohu za letošní úrodu – tzv. dožínky.

4. V sobotu 14. září se uskuteční tradiční zahájení školního roku mší sv. v přírodě. Mše sv. začne v 10:00 hod. nedaleko Malé Skály u Turnova. Po mši sv. bude připraven další program pro děti. Bližší informace budou dodány později.

5. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnaný konec prázdninového času a hezkou neděli!

Ke stažení: ; 21.-nedele-v-mezidobi-3.doc, 24 kB

Zachovávej přikázání. (Mt 19,17)