Hlavní menu:


22. neděle v mezidobí

29.08.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Ohlášky 21. srpna 2011

1. Dnes slavíme 22. neděli v liturgickém mezidobí.

2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:

Pondělí: Památka Umučení sv. Jana Křtitele

Sobota: Památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve

3. Příští neděle je 23. v liturgickém mezidobí.

4. Dnes je ještě možnost jít na mši sv. do Vince – v 15:00hod.

5. Tento týden opět po prázdninách začíná běžný všednodenní pořad bohoslužeb: Pondělí, středa, pátek – ráno v 7:30 v kostele sv. Jana Nepomuckého; večerní mše sv. v 18:00 v arciděkanském kostete po celý týden od pondělí až do pátku.

6. Ve čtvrtek již opět po prázdninách začne příprava rodičů malých dětí na křest (příprava I.). Ostatní aktivity ještě tento týden nezačínají (biblická hodina apod.).

7. Tento pátek je prvním pátkem v měsíci.

8. Jsou už k dispozici Videa z biřmování. Kdo si je objednal, můžete si je zakoupit u Mirka Elsnera jun. Informace v zákristii.

9. Tuto sobotu se uskuteční tradiční mše sv. v přírodě pro rodiče s dětmi. Zahájíme takto školní rok u obce Skokovy a na Mnichovohradišťsku společným setkáním, sobotní mší sv. (NENAHRAZUJE nedělní mši sv.!) a také lanovými a lezeckými hrami dětí pod dozorem zkušeného vedoucího. Celý program začíná v 10:00 mší sv. Na místo je třeba se dostat např. autem a poté pěšky. V případě ošklivého počasí vše odpadá (Info na internetu a na nástěnce).

10. Na stolečku vzadu se nachází přihláška dětí na výuku náboženství do nadcházejícího školního roku. Prosíme všechny rodiče, aby všechny své děti co nejdříve přihlásili. Výuka náboženství se začne vyučovat od 11. září; podle věku v několika kategoriích. Náboženství není volnočasová aktivita, ale součást křesťanské katecheze, která neodmyslitelně patří k výchově během povinné školní docházky.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli a hezký zbytek prázdnin!

Ke stažení: ohlasky-22.-nedele-v-mezdidobi.doc, 29 kB


Biblický citát na dnešní den
Co mi může udělat člověk? (Ž 56,12)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |