24. neděle v mezidobí

14.09.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 15. září 2013

1. Dnes slavíme 24. neděle v mezidobí. Dnes ještě bude mše sv. v předkoncilní formě ritu ve 14:00 v arciděkanském kostele. Dnešní sbírka je věnována na charitu.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Památka sv. Ludmily, mučednice
Úterý: Sv. Roberta Bellarmina, biskupa a učitele církve
Čtvrtek: Sv. Ondřeje Kim Tae-gona, kněza a Pavla Chiny Ha-sanga a druhů, mučedníků
Pátek: Svátek Výročí posvěcení katedrály v Litoměřicích
Sobota: Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
Příští neděle: 25. neděle v mezidobí.

2. V úterý se otvírá křesťanské knihkupectví Karmelitánského nakladatelství. Naleznete jej v ulici Kateřiny Militké – směrem od kostela kolem fary k Železné ulici – naproti volnočasového parčíku. Provozní doba je prozatímně ve všední den od 9 do 15hod.

3. Ve středu bude přednáška Křesťanské akademie nazvaná Zdravé tělo v komatu. Pozvání přijal a téma přednese Daniel Pastirčák. Začátek v 19:00 v modlitebně evangelické církve v Husově ulici 199/15. Všichni jste srdečně zváni.

4. Ve čtvrtek se v naší farnosti bude konat setkání kněží z našeho vikariátu. Zveme vás na mši sv., kterou budeme společně slavit v 9:30 v arciděkanském kostele.

5. V sobotu 5. října se uskuteční pouť dětí naší farnosti do Horní Police s výletem do Modlivého dolu u Sloupu v Čechách. Prosíme rodiče, aby své děti přihlásili na list, který bude uprostřed kostela na stolku. Cena za dopravu autobusem bude částečně dotována.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnanou neděli!

Ke stažení: 24.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 24 kB

Poslední budou prvními. (Mt 20,16)