25. neděle v liturgickém mezidobí

18.09.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 19. září 2010

1. Dnes slavíme 25. neděli v liturgickém mezidobí.

V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Pondělí: Svátek výročí zasvěcení katedrály v Litoměřicích
Úterý: Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
Čtvrtek: Památka Sv. Pia z Pietrelciny, kněze

2. Příští neděle je 26. v liturgickém mezidobí.

3. Tento týden se začíná vyučovat náboženství i pro nejmenší děti pod vedením paní katechetky Olgy.

4. Ve středu je od 19:00 bude na faře další biblická hodina, všichni jste srdečně zváni.

5. Probíhá přihlašování se na svátost biřmování – vzadu na stolečku - pro všechny věkové kategorie od 14 let výše. Vybízíme opravdu všechny, kdo tuto svátost ještě nepřijali, aby využili této příležitosti, která se nenaskýtá každým rokem. Příprava na tuto svátost začne v měsíci říjnu.

6. Do úterka je možné se přihlašovat na poutní zájezd do St. Boleslavi. Pokud se autobus nezaplní, bude zájezd zrušen. Zapisujte se v sakristii nebo na faře.

7. Příští neděli bude mše sv. ve Vinci.

8. Další informace visí na nástěnce v pravém zádveří (arciděkanského) kostela.

9. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, věcné a květinové dary. Také děkujeme těm, kteří přispívají na projekt dostavby fary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden!

Ke stažení: ohlasky-25.-nedele-v-mezidobi.doc, 110 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)