25. neděle v mezidobí

21.09.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 22. září 2013

1. Dnes slavíme 25. neděle v mezidobí. Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze
Čtvrtek: Sv. Kosmy a Damiána, mučedníků
Pátek: Památka sv. Vincence z Paula, kněze
Sobota: Slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa – doporučený svátek. Večerní mše je z následující neděle:
Příští neděle: 25. neděle v mezidobí. Příští neděli bude také mše sv. ve Vinci v 15:00.

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční setkání nad životem z víry. Zváni jsou opět po prázdninách všichni, kdo se chtějí o víře a životě z ní něco dozvědět. Setkání se bude konat obvykle jedenkrát za dva týdny. Není nijak věkově omezeno.

3. V pátek se mimořádně koná po večerní mši sv. zkouška scholy. Zítřejší odpadá.

4. V sobotu je všem věřícím doporučeno zúčastnit se slavnostní poutní mše sv. za účasti biskupů ve Staré Boleslavi. Hlavní mše sv. ze Slavnosti sv. Václava začíná v 10:00 hod.na Mariánském náměstí. Program celé soboty i pátku je na nástěnce.

5. V sobotu 5. října se uskuteční pouť dětí naší farnosti do Horní Police s výletem do Modlivého dolu u Sloupu v Čechách. Prosíme rodiče, aby své děti přihlásili na list, který bude uprostřed kostela na stolku. Cena za dopravu autobusem bude částečně dotována. Přihlašovat je možné do tohoto úterý!

6. Na stolku vzadu v arciděkanském kostele je možné se přihlásit k přípravě na biřmování.

7. Náboženství se již vyučuje.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnanou neděli!

Ke stažení: 25.-nedele-v-mezidobi-2.doc, 28 kB

Chraňte se před chamtivostí. (Lk 12,15)