25. neděle v mezidobí

20.09.2008, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 21. ZÁŘÍ 2008

· Dnes prožíváme 25. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.

· V týdnu si připomeneme:
- v úterý je památka sv. Pia z Pietrelciny, kněze;
- v pátek je památka sv. Kosmy a Damiána, mučedníků;
- v sobotu je památka sv. Vincence z Pauly, kněze;
- příští neděle je SLAVNOST SV. VÁCLAVA, MUČEDNÍKA, HLAVNÍHO PATRONA ČESKÉHO NÁRODA.

· V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 10 532,- Kč.

· V sobotu 27. 9. proběhne ve Staré Boleslavi tradiční Národní svatováclavská pouť. Podrobný program naleznete ve vývěsce. (Pastýřský list)

· V sobotu 27. 9. se v Březně u Mladé Boleslavi uskuteční od 14 –17 hod. „Den pro sv. Václava“. Je připraven bohatý program. Výtěžek z akce bude věnován na opravu střechy kostela sv. Václava. Více informací naleznete ve vývěsce.

· Příští neděli 28. 9. se od 14:30 hod. uskuteční na faře vyhodnocení obrázků, které malovaly naše děti pro farní kalendář. Autoři obrázku, ale i všichni ostatní jste srdečně zváni.

· V neděli 28. 9., tedy o slavnosti sv. Václava, se také uskuteční v arciděkanském kostele NPM od 16:00 hod. Varhanní koncert k poctě sv. Václava, patrona české země. Na varhany zahraje MIROSLAV JEDLIČKA. Program koncertu naleznete ve vývěsce nebo vzadu na stolku, na letáčcích.

· Příští neděli také vyjde nové číslo farního občasníku. Ještě do zítřejšího poledne je možné odevzdávat v kostele nebo na faře vaše příspěvky, nebo je poslat na mailovou adresu: obcasnik@seznam.cz

· V neděli 28. 9. také proběhne sbírka na diecézní charitu.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

PŘEJEME VÁM VŠEM RADOSTNOU A POŽEHNANOU NEDĚLI I CELÝ NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN !

Ke stažení: Ohlášky v doc., 113 kB; Ohlášky v pdf., 88 kB

Neboj se, já jsem tvůj štít. (Gn 15,1)