26 .neděle v mezidobí

29.09.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 30. září 2012

Dnes slavíme 26. v mezidobí.
Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve
Úterý: Památka svatých andělů strážných
Čtvrtek: Památka sv. Františka z Assisi
Sobota: Sv.Bruna, kněze
Příští neděle: 27. v mezidobí.

1. V pondělí se koná setkání mladších ministrantů (do 12 let). Začátek mší sv. v 18:00 hod. Konec setkání v 19:20.

2. Ve středu se koná setkání seniorů. Jste srdečně zváni ke společné společné modlitbě, sdílení se běžného života a také setkání se s různými zajímavostmi. Bude se jednat o formu, kterou znáte z dřívějších let. Začátek po mši sv. v 19:00 na faře.

3. Tento pátek je prvním v měsíci. Po mši sv. následují litanie k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu před vystavenou Nejsvětější Svátostí Oltářní.

4. Sobota je první v měsíci: Mše sv. bude také v 8:00. Setkání rodin tentokrát nebude (je pouť do Hejnic).

5. Autobus pro děti na pouť do Raspenavy a Hejnic přijede v sobotu v 8:00 k Magistrátu města na Komenském nám.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: 26.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 29 kB

Hospodin přeje dobro. (Ž 85,13)