26. neděle v mezidobí

28.09.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 29. září 2013

Dnes slavíme 26. neděle v mezidobí. Dnes ještě bude mše sv. ve Vinci v 15:00h.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve
Úterý: Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve
Středa: Památka svatých andělů strážných
Pátek: Památka sv. Františka z Assisi,
zároveň první pátek v měsíci (po mši sv. krátká adorace s litaniemi k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu)
Sobota: Sobotní památka Panny Marie: mše sv. bude i ráno v 8:00hod. v kostele sv. Jana Nepomuckého
Příští neděle: 26. neděle v mezidobí. Příští neděli bude také mše sv. ve Vinci v 15:00.

1. Zítra, tj. v pondělí se uskuteční ministrantská schůzka. Zváni jsou všichni ministranti, ale i ti, kteří by chtěli ministrovat. Začátek v 17:00 v arciděkanském kostele.

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční setkání – Biblická hodina.

3. V sobotu 5. října se uskuteční pouť dětí naší farnosti do Horní Police s výletem do Modlivého dolu u Sloupu v Čechách. Přihlášení a informace jsou uprostřed kostela na stolku.

4. Na stolku vzadu v arciděkanském kostele je možné se přihlásit k přípravě na biřmování.

5. Křesťanské knihkupectví Karmelitánského nakladatelství bude mít otevřeno od 9 do 17 hodin, pondělí až pátek.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary.

Přejeme vám všem požehnanou neděli!

Ke stažení: 26.-nedele-v-mezidobi-2.doc, 29 kB

Hospodin přeje dobro. (Ž 85,13)