27. neděle v liturgickém mezidobí

02.10.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Římskokatolická farnost Nanebevzetí Panny Marie –

arciděkanství v Mladé Boleslavi

Kateřiny Militké 58/10, 293 01 Mladá Boleslav, tel/fax 326 324 115, IČO: 42716845
rkfanost_mb@centrum.cz,
www.farnost-mb.cz
Ohlášky 3. října 2010

1. Dnes slavíme 27. neděli v liturgickém mezidobí.

V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Pondělí: Památka sv. Františka z Assisi
Středa: Sv. Bruna, kněze
Čtvrtek: Památka Panny Marie Růžencové
Sobota: Sv. Dionýsia, biskupa a druhů, mučedníků

2. Příští neděle je 28. v liturgickém mezidobí.

3. V pondělí vás všechny zveme na další konání Křesťanské akademie, tentokrát s P. Pavlem Gáborem, Sj PhD z vatikánské observatoře na téma přednášky: Jsme ve vesmíru sami? Začátek v 19:00 hod. v modlitebně české církve evangelické v Husově ulici. P. Pavel Gábor bude hlavním celebrantem pondělní mše sv. v arciděkanském kostele v 18:00.

4. V pondělí bude také setkání farní rady. V 19:00 na faře.

5. Ve středu bude od 19:00 na faře biblická hodina.

6. Tento pátek je první schůzka přípravy na biřmování. Začátek v 18:45 na faře. Součástí bude také domluva dalších setkání.

7. Mateřské centrum pořádá v tomto týdnu bazárek nejen podzimního a zimního dětského oblečení. Příjem věcí v pondělí a úterý. Prodej pak ve středu a čtvrtek. Otevřeno vždy od 9:30 do 12 a od 15 do 17 hod. Výdej neprodaného v pátek dopoledne.

8. V sobotu se koná Diecézní setkání mládeže formou putování z Raspenavy do Frýdlantu.

9. Podrobnější a také jiné další informace visí na nástěnce v pravém zádveří (arciděkanského) kostela.

10. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, věcné a květinové dary. Také děkujeme těm, kteří přispívají na projekt dostavby fary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden jakož i přímluvu Panny Marie, kterou si v říjnu zvlášť připomínáme! Doporučuje se denní modlitba růžence.

Ke stažení: ohlasky-27.-nedele-v-mezidobi.doc, 112 kB

Hle, váš Bůh! (Iz 40,9)