27. neděle v liturgickém mezidobí

03.10.2009, autor: Škoda K., kategorie: Ohlášky

1. Dnes slavíme 27. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V týdnu budeme slavit tyto památky a svátky:
úterý: Sv. Bruna, kněze
středa: Památka Panny Marie Růžencové
pátek: Sv. Dionýsia, biskupa, a druhů, mučedníků

3. Příští neděle je 28. v liturgickém mezidobí

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 8 865,- Kč.

5. V pátek 9. října se uskuteční od 10 hod. další setkání maminek v mateřském centru v Zálužanské ulici. Tématem tohoto setkání je 1. list Timoteovi. Všechny maminky jsou srdečně zvány.

6. Svatební oznámení: Marcin Pawel Krasnowski, nar. 8. 10. 1988 v polském Chelmu, syn Antona Krasnowski a Bronislawy Ireny roz. Bialas, a Monika Šofranková, nar. 2. 5. 1985 ve slovenském Svidniku, dcera Jozefa Šofranka a Moniky rozené Maruščákové, si udělí svátost manželství.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Modleme se za tyto snoubence.

7. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlasky-27.-nedele-v-ltrg.-mezid..doc, 110 kB

Hospodin přeje dobro. (Ž 85,13)