28. neděle v liturgickém mezidobí

09.10.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 10. října 2010

1. Dnes slavíme 28. neděli v liturgickém mezidobí.

V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Úterý: sv. Radima, biskupa
Čtvrtek: sv. Kalista I., papeže a mučedníka
Pátek: Památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve
Sobota: Sv. Hedviky; sv. Markéty Marie Alacoque, panny

2. Příští neděle je 29. v liturgickém mezidobí.

3. Tuto sobotu, v 18:00 hod. na svátek sv. Havla, irského mnicha misionáře, bude výjimečně mše sv. v kostele sv. Havla (park u kruhového objezdu). Mše sv. u sv. Jana nebude!
Kostel je jinak v zápůjčce k bohoslužbám evangelické církve. Mše sv. v tomto kostele bude poprvé po více než 50 letech!

4. Skautské středisko Ichthys pořádá podzimní prázdniny pro děti na Bozkovské faře. Cena 600,- Kč za jednotlivce, 1000,- Kč za sourozence. Prázdniny budou na téma středověku.

5. Podrobnější a také jiné další informace visí na nástěnce v pravém zádveří (arciděkanského) kostela.

6. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, věcné a květinové dary. Také děkujeme těm, kteří přispívají na projekt dostavby fary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden jakož i přímluvu Panny Marie, kterou si v říjnu zvlášť připomínáme! Doporučuje se denní modlitba růžence.

Ke stažení: ohlasky-28.-nedele-v-mezidobi.doc, 110 kB

Duch pravdy vás uvede do celé pravdy. (Jan 16,13)