28. neděle v mezidobí

08.10.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 9. října 2011

1. Dnes slavíme 28. neděli v liturgickém mezidobí.
2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:
Středa: Sv. Radima, biskupa
Pátek: Sv. Kalista I., papeže a mučedníka
Sobota: Památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve

Příští neděle je 29. v liturgickém mezidobí.

3. Demokratický institut Vás zve na přednášku Miloslava kardinála Vlka s názvem „Náboženství a společnost“. Setkání se koná ve Vzdělávacím centru Na Karmeli v přízemním přednáškovém sále toto úterý v 16:30 hod. Po přednášce bude možnost diskuze. Viz též příloha.

4. Ve středu bude biblická hodina v 19:00 na faře.

5. Tuto sobotu bude večerní mše sv. přesunuta do kostela sv. Havla (v parku u kruhového objezdu). Poutní mše sv. začne v 18:00 hod. Mše sv. v kostele sv. Jana tento den vůbec nebude!

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: 28.-nedele-v-mezidobi.doc, 25 kB; Pozvánka na přednášku kardinála Vlka, 134 kB

Chraňte se před chamtivostí. (Lk 12,15)