28. neděle v mezidobí

12.10.2007, kategorie: Ohlášky
Ohlášky

OHLÁŠKY 14. ŘÍJNA 2007

1. Dnes prožíváme 28. NEDĚLI V MEZIDOBÍ.
2. V týdnu si připomeneme:
• V pondělí je památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve.
• V úterý je svátek sv. Hedviky, řeholnice, hlavní patronky Slezska, a také svátek sv. Markéty Marie Alacouque.
• Ve středu je památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka.
• Ve čtvrtek je památka sv. Lukáše, evangelisty.
3. Příští neděle je 29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ a zároveň den modliteb za misie. Na tento úmysl můžeme pamatovat celý následující týden. Sbírka v neděli 21. října bude právě na misie.
4. V týdnu bude pravidelný pořad bohoslužeb.
5. Sbírka z minulé neděle vynesla ,-
6. Farnost má nové internetové stránky na vlastní doméně – www.farnost-mb.cz. Prosíme zodpovědné za různé aktivity v naší farnosti, kdyby chtěli více informovat farnost, aby na faře odevzdali své informace, program či příspěvky o dané aktivitě. Také pokud někdo bude mít zájem informovat farnost o něčem zajímavém, může využít kontaktů na uvedených stránkách. Díky redakčnímu systému bude správa webu velmi snadná a rychlá.
7. Dnes (tj. neděle 14. října) se v naší farnosti uskuteční koncert Scholy od 3 Antonínů z Liberce, jste srdečně zváni do arciděkanského kostela v 16:00. Skupina bude doprovázet i večerní mši svatou. Po večerní mši se koná pravidelná adorace Nejsvětější svátosti.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v pdf., 186 kB; Ohlášky v doc., 113 kB

Učte se ode mě. (Mt 11,29)