29. neděle v liturgickém mezidobí

16.10.2010, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 17. října 2010

1. Dnes slavíme 29. neděli v liturgickém mezidobí.

V tomto týdnu nás čekají tyto památky a svátky:
Pondělí: svátek sv. Lukáše, evangelisty
Úterý: sv. Pavla od Kříže, kněze
Sobota: Sv. Jana Kapistránského, kněze

2. Příští neděle je 30. v liturgickém mezidobí – den modliteb za misie (sbírka příští neděli bude určena na misie).

3. Ve středu bude biblická hodina. Všichni jsou srdečně zváni od 19:00 hod na faru.

4. Tento pátek po mši sv. bude na faře probíhat příprava ke svátosti biřmování.

5. Mateřské centrum v Zálužanské ulici pořádá besedu s P. Pavlem tento pátek od 10 hod. na téma: Jak se mají rodiče modlit za své děti. Maminky s dětmi jsou srdečně zváni.

6. Skautské středisko Ichthys pořádá podzimní prázdniny pro děti na Bozkovské faře. Cena 600,- Kč za jednotlivce, 1000,- Kč za sourozence. Prázdniny budou na téma středověku.

7. Litoměřická farnost pořádá poutní zájezd do Říma – jako poděkování sv. otci za jeho návštěvu v České republice v loňském roce – a to ve dnech 8. listopadu (večer) až 12. listopadu (dopoledne). Ještě je asi 10 volných míst.

8. Podrobnější a také jiné užitečné informace visí na nástěnce v pravém zádveří (arciděkanského) kostela.

9. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, věcné a květinové dary. Také děkujeme těm, kteří přispívají na projekt dostavby fary.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden jakož i přímluvu Panny Marie, kterou si v říjnu zvlášť připomínáme! Doporučuje se denní modlitba růžence.

Ke stažení: ohlasky-29.-nedele-v-mezidobi.doc, 111 kB

Nebojte se lidí. (Mt 10,26)