29. neděle v liturgickém mezidobí

17.10.2009, autor: Škoda K., kategorie: Ohlášky

Ohlášky 18. října 2009

1. Dnes slavíme 29. neděli v liturgickém mezidobí.

2. V týdnu budeme slavit tyto památky a svátky:
pondělí: Sv. Pavla od Kříže, kněze
pátek: Sv. Jana Kapistránského, kněze
sobota: Sv. Antonína Maria Klareta, biskupa

3. Příští neděli budeme slavit výročí posvěcení tohoto kostela.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 11 193,- Kč.

5. Pro rodiny s dětmi i samotné děti se nabízí možnost společného pobytu o podzimních prázdninách na Bozkovské faře. Spolu se skauty je možné poznávat krásnou okolní přírodu, účastnit se drakiády i jiných her. Podrobnosti o přihlášení naleznete na nástěnce. Informace je možné si také vzít na stolečku arciděkanského kostela.

6. Svatební oznámení: pan Martin Lessej, nar. 21. listopadu 1984 v Bardějově (Slovensko), syn Antona Lesseje a Viery rozené Štecové, a slečna Monika Sulíková, nar. 17. března 1987 v Bratislavě (Slovensko), dcera Mariána Sulíka a Xénie rozené Šurinové, si udělí svátost manželství.

Kdo by věděl o překážkách, které mohou způsobit neplatnost manželství, je povinen ve svém svědomí tuto skutečnost nahlásit na farním úřadě. Modleme se za tyto snoubence.

7. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary.

Přejeme vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: ohlasky-29.nedele-v-mezidobi.docx, 35 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)