29. neděle v mezidobí

20.10.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 21. října 2012

Dnes slavíme 29. v mezidobí – misijní neděli - Sbírka na misie. Dnes ještě v 14:00 hod. bude zde v arciděkanském kostele mše sv. předkoncilního ritu.

Památky a svátky tohoto týdne:
Pondělí: Bl. Jana Pavla II., papeže
Úterý: Sv. Jana Kapistránského, kněze
Středa: Sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
Příští neděle: Slavnost Výročí posvěcení kostela. Tento den je změna času. Spíme o hodinu déle.

1. Ve středu se koná biblická hodina. Začátek v 19:00 na faře.

2. Ve čtvrtek si přijďte poslechnout a případně i do diskuze se zapojit na Křesťanskou akademii. Hostem bude Mgr.Ing. Štefan Šrobár a přednese téma Dialog Joba s Bohem. V 19:00 v modlitebně evangelické církve.

3. V pátek a v sobotu se koná farní dvoudenní akce s výletem a poutí pro mladší mladé (od 13 let). Informace a podrobnosti u kaplana.

4. Příští neděle je také mše sv. ve Vinci v 15:00.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: 29.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 26 kB

Duch pravdy vás uvede do celé pravdy. (Jan 16,13)