29. neděle v mezidobí

19.10.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 20.10. 2013

Dnes slavíme 29. neděle v mezidobí. Misijní neděle. Dnes bude ještě mše sv. v mimořádné formě ritu v 14:00hod.

Památky a svátky tohoto týdne:
Úterý: Bl. Jana Pavla II., papeže
Středa: Sv. Jana Kapistránského, kněze
Čtvrtek: Sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
Příští neděle: Slavnost Posvěcení chrámu (posvícení)

1. Zítra, v pondělí, se koná další ministrantská schůzka. Začátek v 17:00 v arciděkanském kostele.

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční setkání nad životem z víry. Všichni jste srdečně zváni.

3. Tento pátek se otvírá nová skupina náboženství pro 6. – 8. třídu. Začátek výuky na faře v 15:00 hod. Tato skupina je určena pro ty, kteří nemohou chodit ve čtvrtek a nebo se předem domluvili.
4. Tento pátek je příprava na biřmování. Začátek v 19:00 na faře.

5. V sobotu se v Litoměřické katedrále uskuteční kněžské svěcení Jiřího Smolka. Začátek v 10:00 hod.

6. Křesťanské knihkupectví Karmelitánského nakladatelství bude mít otevřeno až do 18:00 (po – pá). Zde je možné zakoupit kalendáře na příští rok.

7. Na příští neděli se mění čas: budeme spát o hodinu více.

8. Od pátku 25.11. je možné získat plnomocné odpustky za duše v očistci pro toho, kdo jinak nemá možnost se na ten který hřbitov jindy v řádném dušičkovém týdnu dostat (z důvodu nemoci, těžkostí dopravy, velké vzdálenosti apod.).

9. Příští neděli bude mše sv. ve Vinci.

10. V sobotu 2.11. je v Nepřevázce tradiční bowling. Od 18 do 20 hodin. Poté možné posezení. Rezervace nutná u Ivany Kolínové.

11. Věřící jsou vyzýváni k účasti na volbách (pastýřský list)

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné či květinové a jiné dary. Děkujeme všem, kdo se účastnili na přípravě diecézního setkání mládeže a plesu mládeže!

Přejeme vám všem požehnanou neděli!

Ke stažení: 29.-nedele-v-mezidobi-3.doc, 28 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)