29. nedlě v mezidobí

15.10.2011, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 16. října 2011

1. Dnes slavíme 29. neděli v liturgickém mezidobí.
2. Tento týden slavíme tyto církevní svátky a památky:
Pondělí: Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
Úterý: Svátek sv. Lukáše, evangelisty
Středa: Sv. Pavla od Kříže, kněze
Pátek: Sv. Kalista I., papeže a mučedníka

Příští neděle je 30. v liturgickém mezidobí – den modliteb za misie. Na tento úmysl bude i farní sbírka.

3. Sbor evangelické církve pořádá dnes v 19:00 hod. v jejich sále v Husově ulici koncert písničkáře Bohdana Mikoláška. Vstup dobrovolný.

4. Jsou již k prohlédnutí i k zakoupení nejen stolní nové kalendáře na příští rok (mnoho druhů). Některé bude možné zakoupit pouze do konce listopadu, poté se budou vracet zpět do knihkupectví.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary. Děkujeme také katechetkám za uspořádání dětské poutě do Jablonného ke sv. Zdislavě – i maminkám, které doprovázely.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: 29.-nedele-v-mezidobi.doc, 26 kB

Bůh mnoho odpouští. (Iz 55,7)