3. neděle adventní

12.12.2009, autor: Škoda Kamil, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 13. prosince 2009

1. Dnes slavíme třetí neděli adventní – tzv. „gaudete (radujte se)“

2. V týdnu budeme slavit tyto památky:
Pondělí: Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
od 17. prosince (tj. čtvrtek) vrcholí advent a velmi blízkým způsobem očekáváme Narození Ježíše Krista

3. Příští neděle je 4. neděle adventní

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 11 119,- Kč.

5. V sakristii i na faře je možné si zakoupit vánoční pohledy a kalendáře.

6. Naše farnost pořádá poutní zájezd do Lurd, Arsu a La Salette. Pouť se bude konat ve dnech 9. 5. – 16. 5. 2010. Cena: 7 900,- Kč. Přihlašovat se je možné v sakristii nebo na faře.

7. Ve vrcholném adventu je možné navštívit vokálně-instrumentální koncert duchovní hudby v kostele sv. Bartoloměje v Dobrovici. Koná se ve čtvrtek 17.12. od 19:00 hod. Na programu bude A. Dvořák, J. S. Bach, A. Vivaldi ad.

8. V kostele sv. Jiří v Krnsku se bude 19. prosince v 17:00 hod. konat koncert České mše vánoční od Jakuba Jana Ryby.

9. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby, finanční, věcné a květinové dary. Děkujeme zvláště těm, kteří se jakkoliv podíleli na průběhu naší farní duchovní obnovy.

Přejeme vám všem neděli plnou radostného adventního očekávání a také požehnání do celého následujícího pracovního týdne.

Ke stažení:

Učte se ode mě. (Mt 11,29)