3. neděle adventní

14.12.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 15. prosince 2013

Dnes slavíme 3. neděli adventní.
Dnes ještě bude mše sv. v mimořádné formě ritu v 14:00 v arciděkanském kostele.

Od úterý budeme prožívat blízkou přípravu na Narození Páně.

Příští neděle: 4. neděle adventní

1. V pondělí bude ministrantská schůzka v 17:00 hod, tentokrát na faře!

2. Ve středu v 19:00 se na faře uskuteční Setkání nad životem z víry. Všichni jste srdečně zváni.

3. V sobotu bude adventní rorátní mše sv. v 8:00 v kostele sv. Jana Nepomuckého.

4. Karmelitánské knihkupectví bude mít speciální adventní otevírací dobu. Krom obvyklých dní (po – pá 9-18) také o 3. a 4. neděli adventní od 9. do 12. hod.

5. Prosíme děti i vedoucí (od 15 let), aby se zapisovali na Tříkrálovou sbírku – na nástěnce v arciděkanském kostele vepředu vpravo.

6. Děti ze čtvrtečního a pátečního náboženství budou mít tento týden vánoční hodinu. Ať si přinesou s sebou dárek (do 25,-Kč).

7. v pátek je setkání těch, co budou letos biřmováni, v 19:00 na faře.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné či květinové a jiné dary. Děkujeme těm, kteří pomohli s organizací duchovní obnovy.
Přejeme vám všem dobré prožití adventní doby!

Ke stažení: ; 3ne-advent-1.doc, 29 kB

Neboj se, já jsem tvůj štít. (Gn 15,1)