Hlavní menu:


3. neděle adventní

15.12.2007, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace pro třetí adventní týden...

OHLÁŠKY 16. PROSINCE 2007

1. Dnes prožíváme 3. NEDĚLI ADVENTNÍ.

2. V týdnu si připomeneme:
·V pátek je Památka sv. Petra Kanisia, kněze a učitele církve.
3. Příští neděle je 4. NEDĚLE ADVENTNÍ.

4. Sbírka z minulé neděle vynesla 11 285,-

5. Připomínáme pozvání na adventní koncert skupiny SOLIDEO.
V jejich provedení zazní instrumentálně-vokální hudba od středověku až po baroko. Zajímavostí je, že hrají na různé historické hudební nástroje, jako jsou kravské, kozlí, mufloní a kamzíčí rohy, středověké dudy, středověký cimbál, na flétny z kostí apod. Celý program je doprovázen slovem a účinkující vystupují v dobovém oděvu. Tento koncert se uskuteční v pátek 21. 12., od 17:00, v kostele sv. Jana Nepomuckého.
Více informací naleznete na plakátu ve vývěsce.

6. V sobotu, 22. 12., do naší farnosti dorazí také betlémské světlo, bude možné si ho vyzvednout po večerní mši sv. v kostele sv. Jana Nepomuckého a v následujících dnech na faře nebo v době, kdy budou kostely otevřeny.

7. Příští neděli, tedy 23. 12., bude v naší farnosti probíhat zpovědní odpoledne pro děti, mládež a rodiny, a to od 16:00 hod., v kostele sv. Jana Nepomuckého.

8. Prosíme dobrovolníky, kteří by pomohli během svátků, se službou hlídání kostela, který bude na Štědrý den, Boží hod vánoční i na Štěpána otevřen od 14:00 – 17:00 hod. Aby se přišli přihlásit do sakristie.

9. Duchovní správa Vám všem děkuje za Vaše modlitby, finanční, věcné i květinové dary.

Přejeme Vám všem radostnou, pokojnou a požehnanou adventní neděli i celý následující týden.

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 74 kB


Biblický citát na dnešní den
Hospodin vidí do srdce. (1S 16,7)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |