3. neděle postní

14.03.2009, autor: P. Radek Vašinek, kategorie: Ohlášky
Farní informace

OHLÁŠKY 15. BŘEZNA 2009

· Dnes prožíváme 3. NEDĚLI POSTNÍ.
· V týdnu si připomeneme:
· V úterý je připomínka sv. Patrika, biskupa.
· Ve středu je připomínka sv. Cyrila Jeruzalémského, biskupa a učitele církve.
· Ve čtvrtek je Slavnost SVATÉHO JOSEFA, SNOUBENCE PANNY MARIE – doporučený svátek.
· Příští neděle je 4. NEDĚLE POSTNÍ.

· Sbírka z minulé neděle vynesla: 12 151 ,-

· Pořad bohoslužeb v příštím týdnu bude v pravidelném pořadu. O slavnosti sv. Josefa, bude modlitba sv. růžence od 17:00 hod., pak budou následovat slanostní nešpory a od 18:00 hod. mše sv.

· Křesťanská akademie v Mladé Boleslavi Vás zve na přednášku Prof. Ing. Lubomíra Mlčocha – ekonoma, profesora Fakulty sociálních věd UK a člena Papežské akademie sociálních věd, s názvem: EKONOMIE A ÚDĚL ČLOVĚKA NA ZEMI. Přednáška se uskuteční ve středu 18. března od 19:00 hod., v modlitebně církve evangelické v Husově ulici.

· Ve čtvrtek 19. března se uskuteční na faře od 19:15 hod. setkání farní rady.

· Jak již bylo hlášeno minule, v sobotu před 5. nedělí postní, tedy 28. března se uskuteční duchovní obnova farnosti. Program obnovy bude je vyvěšen na nástěnkách. Všichni jste srdečně zváni.

· Děkujeme Vám za Vaši přízeň, modlitby, finanční i věcné dary.

Přejeme Vám všem pokojnou a požehnanou postní neděli!

Ke stažení: Ohlášky v doc., 110 kB; Ohlášky v pdf., 77 kB

Kdo věří v Syna, má život. (Jan 3,36)