3. neděle postní

06.03.2010, autor: Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Ohlášky 7. března 2010

1. Dnes slavíme 3. neděli postní.

V pondělí si připomeneme sv. Jana z Boha; v úterý sv. Františku Římskou, řeholnici; ve středu sv. Jana Ogilvie, kněze a mučedníka.

2. Příští neděle je 4. neděle postní (tzv. „laetare“)

3. Sbírka z minulé neděle vynesla 11 860,- Kč.

4. Farnost Mnichovo Hradiště vás zve na společné Putování za sv. Jakubem do Santiaga de Compostela. Toto zčásti pěší putování je naplánováno od 25. května do 6. června. Podrobnosti naleznete na vývěskách.

5. Mateřské centrum v Zalužanské ulici připravuje tradiční Bazárek jarních a letních věcí v termínu 15. -19. března. Podrobnosti na vývěskách.

6. Připravuje se postní číslo Farního občasníku. Vaše příspěvky přijímáme do této středy 10. 3.

7. Duchovní správa oznamuje, že z rozhodnutí diecézního biskupa dojde v naší farnosti k personálním změnám ustanovených duchovních.
K datu 15. dubna bude otec Józef přeložen do Litoměřic. Na jeho místo ke stejnému datu přijde P. Pavol Poláček, kterého znáte ze včerejší duchovní obnovy.
Otec Radek je k 30. červnu uvolněn ze služby ve zdejší farnosti; od září pak nastupuje na studia církevního práva na papežské univerzitě v Lateránu (Řím).

8. Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné dary. Děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na průběhu farní duchovní obnovy, i vám všem, kteří jste se jí zúčastnili.

Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli i celý následující týden.

Ke stažení: ohlasky-3.-nedele-postni.doc, 110 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)