Hlavní menu:


3. neděle postní

10.03.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky
ohlášky farnosti

Farní ohlášky z neděle 11. března 2012

1. Dnes je 3. neděle postní.
Příští neděle je 4. postní (laetare – veselte se)

2. Ve středu se koná další biblická hodina, v 19:00 na faře.

3. Křesťanská akademie vás zve na přednášku PhDr. Jana HÁBLA, Ph.D.: Andělé ani démoni. Kdo vlastně jsme? - o výchově a formování charkteru dle J. A. Komenského. Uskuteční se v úterý v 19:00 hod. v modlitebně církve evangelické.

4. V pátek je křížová cesta s uctíváním ostatků Sv. Kříže v arciděkanském kostele (17:15), Křížovou cestu budou mít na starosti ministranti – od těch nejmenších po ty největší. Prosíme rodiče, aby umožnili i malým ministrantům včasný příchod, abychom se stihli všichni obléknout do liturgického oblečení (17:05 nejpozději). Následuje poté mše sv. (v 18:00).

5. V sobotu máme v naší farnosti duchovní obnovu. Připraven je program, který si můžete také přečíst na vývěskách i na internetu:

6. V muzeu na mladoboleslavském hradě se v těchto dnech koná výstava s názvem POUTNÍČE, ZDE CHVÍLI STŮJ. Jedná se o výstavu fotografií drobných sakrálních památek na Mladoboleslavsku (Božích muk, křížů, plastik atd.) s informativními texty a dalšími dokumenty. Výstava potrvá do 18. března.

7. I letos se připravovalo k velikonočnímu přijetí svátosti křtu několik dospělých. Pamatujme na tyto katechumenky ve svých modlitbách.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary finanční či věcné.
Přejeme vám všem radostnou a ničím a nikým nerušenou postní neděli!

Ke stažení: 3.-nedele-postni.doc, 26 kB


Biblický citát na dnešní den
Pane, co mám dělat? (Sk 22,10)
Římskokatolická farnost - arciděkanství Mladá Boleslav | Tel.: 326 324 115 | E-mail: rkfarnost_mb@centrum.cz
© Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2007 |