3. neděle v mezidobí

21.01.2012, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky z neděle 22. ledna 2012

1. Dnes je 3. neděle v liturgickém mezidobí
2. Tento týden slavíme tyto církevní památky a svátky:
Úterý: Památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve
Středa: Svátek Obrácení Svatého Pavla, apoštola
Čtvrtek: Památak sv. Timoteje a Tita, biskupů
Pátek: Sv. Anděly Mericiové, panny
Sobota: Památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve

Příští neděle je 4. v liturgickém mezidobí.

3. Na faru je možné nosit vyřazené nebo nepoužívané oblečení, které by bylo vhodné k charitativním účelům.

4. Na faře nebo v zákristii je možné si zakoupit již vstupenky na farní ples, který se bude konat v sobotu od 19:30 v kulturním domě Svět. Cena lístku 150,- Kč. Zároveň vás prosíme, abyste na faru již přinášeli věci do tomboly – takové, které se dají nazvat darem, aby potěšily toho, kdo je vyhraje.

5. Chtěli bychom také upozornit na nové číslo Katolického týdeníku; v tomto čísle vychází mimo jiné také pojednání o církevních restitucích.

6. Tento pátek se po večerní mši sv. bude uklízet vánoční výzdoba obou kostelů. Prosíme, kdo byste mohli pomoci, abyste po mši sv. zůstali. Pokud by se nestihlo, museli bychom uklízet ještě v sobotu.

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a finanční či věcné a květinové dary.
Přejeme vám všem radostnou a pokojnou neděli!

Ke stažení: 3.-nedele-v-mezidobi.doc, 26 kB

Duch pravdy vás uvede do celé pravdy. (Jan 16,13)