3. neděle v mezidobí

26.01.2013, autor: P. Kamil Škoda, kategorie: Ohlášky

Farní ohlášky tohoto týdne
z neděle 26. ledna 2013

Dnes slavíme 3. neděli v mezidobí.
Památky tohoto týdne:
Pondělí: Památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve
Čtvrtek: Památka sv. Jana Boska, kněze
Sobota: Svátek Uvedení Páně do chrámu
Příští neděle: 4. neděli v mezidobí (po mši sv. se bude udělovat svatoblažejské požehnání)

1. Ve středu bude na faře další setkání nad životem z víry – původně „setkání seniorů“. Začátek v 19:00 hod. Jste zváni (od 15 do 99 let)!

2. Tento pátek je první pátek v měsíci (doporučuje se tedy přijmout svátost smíření).

3. Sobota je první sobotou v měsíci. Mše sv. ze svátku Uvedení Páně do chrámu bude v 8:00 v kostele.

4. Večerní sobotní mše sv. bude taktéž ze svátku Uvedení Páně do chrámu. Celkový pořad bohoslužeb bude následující: 17:15 modlitba nešpor. 17:45 začátek mše sv. průvodem. Sejdeme se v parku u kostela sv. Havla, kde po krátké pobožnosti a svěcení svíček – hromniček - půjdeme katolickým průvodem do kostela sv. Jana Nepomuckého.
Pro ty, kteří se nemohou (např. ze zdravotních důvodů) zúčastnit průvodu, bude modlitba růžence přímo v kostele sv. Jana.

5. V sobotu bude taktéž mše sv. v 16:00 v domě s pečovatelskou službou (společenská místnost v přízemí)

Duchovní správa vám všem děkuje za vaše modlitby a dary i zapojení se do života farnosti.

Hezkou neděli a požehnaný celý týden!

Ke stažení: 3.-nedele-v-mezidobi-1.doc, 25 kB

Bůh mě povolal. (Iz 49,1)